» Pagina principală » Membri


Cadru didactic Grad didactic E-mail Locație
Cristian Pătrășcioiu Prof. univ. dr. ing./Dir. Depart. cpatrascioiu [at] upg-ploiesti [dot] ro B II 1
Nicolae Paraschiv Prof. univ. dr. ing./Președinte Senat nparaschiv [at] upg-ploiesti [dot] ro B III 1
Otilia Cangea Prof. univ. dr. ing. ocangea [at] upg-ploiesti [dot] ro B III 6
Mihaela Oprea Prof. univ. dr. ing. mihaela [at] upg-ploiesti [dot] ro B II 4
Gabriel Rădulescu Prof. univ. dr. ing. gabriel.radulescu [at] upg-ploiesti [dot] ro B II 3
Adrian Moise Conf. univ. dr. ing./Prodecan amoise [at] upg-ploiesti [dot] ro B IV 1
Gabriela Bucur Conf. univ. dr. ing./ Dir. DIDFR chiri [at] upg-ploiesti [dot] ro B III 6
Alina Băieșu Conf. univ. dr. ing. agutu [at] upg-ploiesti [dot] ro B III 4
Cornel Ianache Conf. univ. dr. ing. cianache [at] upg-ploiesti [dot] ro C II 7
Sanda Mihalache Conf. univ. dr. ing. sfrancu [at] upg-ploiesti [dot] ro B III 4
Cristina Popa Conf. univ. dr. ing. ceftene [at] upg-ploiesti [dot] ro B III 6
Cristina Popescu Conf. univ. dr. ing. cristinap [at] upg-ploiesti [dot] ro B III 6
Ștefan Bala Șef lucr. dr. ing. stefan.bala [at] upg-ploiesti [dot] ro E IV
Mădălina Cărbureanu Șef lucr. dr. mat. mcarbureanu [at] upg-ploiesti [dot] ro B II 3
Bogdan Doicin Șef lucr. dr. ing. bogdan.doicin [at] upg-ploiesti [dot] ro B III 6
Liana Georgescu Șef lucr. dr. ing. lgeorgescu [at] upg-ploiesti [dot] ro C II 7
Dragomir Orhei Șef lucr. dr. ing. orheidragomir [at] yahoo [dot] com E IV
Marian Popescu Șef lucr. dr. ing. mpopescu [at] upg-ploiesti [dot] ro B III 4
Emil Pricop Șef lucr. dr. ing. emil.pricop [at] upg-ploiesti [dot] ro B IV
Alexandru Săvulescu Șef lucr. dr. ing. alex_st_savulescu [at] yahoo [dot] com E IV
Cosmina Roșca Șef lucr. dr. ing. cosmina.rosca [at] upg-ploiesti [dot] ro B II 3
Cadru didactic asociat Grad didactic E-mail Locație
Vasile Cîrtoaje Prof. univ. dr. ing. vcirtoaje [at] upg-ploiesti [dot] ro B II 2
Personal tehnico-administrativ E-mail Locație
Florin Brehuță Tehnician B III 7
Gabriel Ilie Tehnician CII7

Copyright © 2003-2019 ACE